Kursy szycia w Krakowie

Kurs szycia pozwala zdobyć podstawowe, niezbędne umiejętności potrzebne do samodzielnego tworzenia garderoby, dodatków oraz wykonywania przeróbek i poprawekkrawieckich. Poznanie i stosowanie zasad kroju i szycia pozwala na zrealizowanie każdego projektu i uszycie wymarzonych kreacji. Wiedza zdobyta na kursie to oszczędność czasu i duża wygoda pozwalające w komfortowy i bezstresowy sposób roziwijać pasję jaką jest szycie..
Organizujemy kursy krawieckie dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych Uczestników. Dostosowujemy poziom, jak i przebieg kursu do naszych Kursantów, aby sam kurs był dla nich jak najbardziej efektywny i przebiegał w pozytywnej i przyjaznej atmosferze. Dzięki temu szybciej widać postępy nauki, a sam kurs jest sposobem na odstresowanie się.

Czego uczymy na naszym kursie szycia?

Podstawą nauki szycia jest umiejetność korzystania z maszyny do szycia oraz innych niezbędnych akcesoriów krawieckich, umiejętność korzystania z gotowych form odzieżowych, modelowania ich i dostosowywania do własnych potrzeb/projektów, a następnie przenoszenia na materiał, krojenia i zszywania poszczególnych elementów. Ostatnim etapem są techniki wykańczania odzieży. Znajomość tych poszczególnych etapów pozwala na tworzenie wymarzonej garderoby, wygodnej i w atrakcyjnych fasonach.
Każdy Uczestnik kursu znajomość powyższych zasad od razu wdraża w życie szyjąc wybrany przez siebie element garderoby. Całość wspiera doświadczona instruktorka, która pomaga i kontroluje poprawność całego procesu, aby ostateczny efekt był satysfakcjonujące dla Kursanta, a sam proces szycia żeby rozwijał jego zdolności krawieckie i poszerzał jego wiedze z zakresu technologii szycia.

Zalety udziału w kursie krawieckim

Nauka kroju i szycia w domowym zaciszu to niełatwa sprawa. Niepodważalną zatem zaletą naszych kursów jest efektywność i nieograniczona możliwość korzystania z wsparcia i wiedzy instruktorów z odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Dzięki nim proces nauki szycia jest prosty, Kursant unika pomyłek i błędów, a efekt szycia jest zadowalający.
Zaletą naszego kursu jest również przyjazna,relaksujaca atmosfera. Nie tylko przyjemny proces nauki szycia, ale również możliwość poznania innych pasjonatów tego hobby – to wszystko daje uczestnictwo w naszych kursach! Przyjdź i sprawdź, jak szybko rozwiniesz własne umiejętności krawieckie i kreatywność!

Kursy krawieckie – przyjemne i pożyteczne

Chcemy, aby nasze kursy były jak najbardziej efektywne. Staramy się, aby nasi Kursanci otrzymali maksymalną dawkę wiedzy i umiejętności praktycznych, co pozwoli im samodzielnie kontynuować pasję krawiecką i wciąż się rozwijać. To zasługa naszych doskonałych instruktorek,, których wiedza i doświadczenie czynią kurs maksymalnie efektywnym. Instruktorki są cierpliwe i miłę, komunikatywne, lubią swoją pracę, a przede wszystkim lubią i potrafią dzielić się wiedzą!
Jednak nie tylko efektywność, ale przede wszystkim nieformalna, niezwykła atmosfera przyciąga kolejnych Kursantów – nauka może być przyjemna, a wsparcie instruktorki i dostosowanie poziomu nauki do umiejętności Kursanta pozwala w swoim tempie rozwijać zdolności krawieckie, bez stresu i zbędnych nerwów.

Zapraszamy na kursy kroju i szycia w Krakowie!

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych nauką kroju i szycia, niezależnie od umiejętności i wieku! Nauczymy krok po kroku tajników szycia, dostosowując poziom do umiejętności Uczestników. Zadbamy o to, aby nauka była nie tylko efektywna, ale przede wszystkim satysfakcjonująca!

Harmonogram kursów

 

Wsparcie techniczne: Kiwwwi | Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek (plików cookie) umieszczanych w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności