Kurs szycia bikini

Idealnie dobrane bikini podkreśla zalety naszej sylwetki, a jednocześnie sprawia, że czujemy się pewne siebie i kobiece. Niestety, znalezienie takiego stroju wśród setek sieciowych wyrobów bywa trudne. Dlatego też mamy dla Ciebie ciekawą propozycję. Jaką? To bardzo proste – sama uszyj bikini, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania. 

Jest to możliwe dzięki naszym warsztatom szycia biustonoszy kąpielowych oraz dołu od bikini. Podczas kursu szycia bikini dowiesz się co zrobić, by strój kąpielowy prezentował się doskonale, z jakich materiałów korzystać oraz na co warto zwrócić uwagę. Wszystko to we wspaniałej atmosferze, przy aromatycznej kawie – przyjdź i przekonaj się!

Czego nauczysz się na kursie?

Jak powinien wyglądać idealny strój kąpielowy, w którym będziesz czuła się i wyglądała doskonale. Uczymy jak wykonać górę i dół od bikini w oparciu o najnowsze trendy modowe. W prowadzeniu zajęć pomaga nam doświadczona specjalistka, dzięki której są one bogate w merytorykę.  Jednocześnie to doskonała zabawa i przyjemna atmosfera.

Podczas kursu nauczysz się jak stworzyć wykrój miseczki, wykrój dołu stroju kąpielowego oraz w jaki sposób połączyć ze sobą poszczególne elementy. Do wyboru masz szeroki wachlarz tkanin, dzięki czemu możesz stworzyć strój w swoim ulubionym kolorze. Podpowiemy Ci jak bezpiecznie korzystać z maszyny oraz wykończyć swój strój. 

Szycie stanika od bikini

Jeśli interesuje Cię stworzenie własnego stroju kąpielowego, koniecznie zapisz się na nasze warsztaty z szycia stanika od bikini. Prowadzone są przez doświadczoną specjalistkę – Agatę Bawer z Deep L’amour. Możesz więc mieć pewność, że otrzymujesz wiedzę z najlepszego źródła, co potwierdzają zresztą liczne pozytywne głosy uczestniczek naszych warsztatów.

Ważnym elementem warsztatów szycia biustonosza jest zdejmowanie miary miseczki oraz jej wykrój. To właśnie od tych elementów zależy jak biustonosz będzie leżał na ciele. Na szczęście, podczas naszych kursów na każdym kroku otrzymujesz cenne rady, dzięki którym sprostasz wyzwaniu i stworzysz modny i wygodny stanik od bikini. 

Szycie majtek od bikini

Kolejną propozycją, jaką mamy dla Ciebie, jest samodzielne uszycie majtek od bikini. Pod okiem doświadczonej specjalistki – właścicielki marki Deep L’amour, dowiesz się jak wykonać prawidłowy wykrój majtek, jak obrębić brzegi tkaniny oraz połączyć poszczególne elementy ze sobą. Wszystko w miłej atmosferze i przy pysznej kawie.

Dbamy o to, by nasze warsztaty szycia majtek od bikini były jak najbardziej wartościowe dla naszych uczestniczek. Dlatego też mówimy nie tylko o szyciu dołu od bikini, ale również przekazujemy wiele cennych rad dotyczących bielizny, jej szycia, projektowania oraz wyboru materiałów. Dzięki temu dzieła naszych uczestniczek zawsze są udane. 

Program kursu

Program kursu obejmuje naukę szycia na maszynie. Tłumaczymy w jaki sposób wybierać tkaniny do bikini oraz łączyć je ze sobą. Nasze zajęcia to elementy materiałoznawstwa, projektowania oraz nauki wykorzystywania form krawieckich. Podczas naszego kursu dowiesz się jak wykonać wykrój majtek oraz dobrać miseczkę.

Każda z uczestniczek kursu ma możliwość wyboru jednej spośród wielu tkanin. Wszystkie materiały jakie oferujemy to wysokiej jakości tkaniny, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Strój kąpielowy jaki wykonasz otrzymujesz na własność. Dzięki temu możesz pochwalić się dziełem własnych rąk na plaży lub na basenie. 

Co zapewniamy uczestnikom kursu

Wspaniałą atmosferę, dzięki której kurs jest świetną zabawą, profesjonalne wsparcie na każdym etapie kursu oraz przydatne wskazówki, dzięki którym stworzone przez Ciebie bikini będzie nie tylko zjawiskowe, ale również wygodne i doskonale dopasowane. Obiecujemy również, że nie zabraknie dobrej kawy i ciastek, dzięki którym nauka będzie jeszcze przyjemniejsza.

Nasze kursantki, które zdecydują się na kurs szycia bikini, mogą ponadto liczyć na dostęp do szerokiej gamy nowoczesnych materiałów i tkanin, a także akcesoriów pasmanteryjnych. Szeroki wybór kolorów i wzorów to gwarancja, że strój kąpielowy, jaki z nami uszyjesz, będzie w pełni pasował do Twojego stylu oraz indywidualnych upodobań. 

Dlaczego warto skorzystać z kursu w Slow Fashion Cafe?

Przede wszystkim dlatego, że tworzenie własnego bikini to doskonała zabawa i szansa na stworzenie niepowtarzalnego stroju, którego nie znajdziesz w żadnej sieciówce. Co więcej, decydując się na nasz kurs możesz mieć pewność, że pracować będziesz na najwyższej jakości materiałach. Co ważne, nasze kursy to również doskonała zabawa, dzięki czemu mogą być sposobem na wypoczynek w gronie osób o podobnych zainteresowaniach. 

Wsparcie techniczne: Kiwwwi | Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek (plików cookie) umieszczanych w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności