Kurs szycia płaszczy i kardiganów

Lubisz modnie wyglądać, a Twoja szafa to wyłącznie niebanalne ubrania, które wyróżniają Cię z tłumu? Pomyśl, czy nie fajnie byłoby mieć płaszczyk lub kardigan stworzony od początku do końca wyłącznie przez Ciebie? Takiego stroju nie ma nikt inny, a dodatkowo podczas jego tworzenia przyjemnie spędzisz czas. Wystarczy, że zdecydujesz się na nasz kurs szycia na maszynie. 

Podczas zajęć uczymy jak wykonać modny kardigan lub płaszczyk. Oferujemy kilka dostępnych wzorów, dzięki czemu możesz zdecydować się na uszycie ubrania, które najbardziej pasować będzie do Twojego stylu oraz upodobań. Co więcej, nie musisz mieć doświadczenia w szyciu – dzięki naszym radom wykonanie płaszczyka lub kardiganu leży w zasięgu ręki nawet początkujących osób. 

Czego nauczysz się na kursie

Wszystko zależy od Ciebie. Możesz stworzyć modny kardigan lub uszyć płaszczyk z kapturem. Podczas kursu przedstawimy Ci kilka wzorów ubrań do wyboru – to Ty decydujesz jaki element garderoby wzbogaci Twoją szafę. Co ważne, masz do wyboru nie tylko kroje ubrań, ale również wiele tkanin i dzianin, z których wybierzesz tę, która najbardziej odpowiada Twoim upodobaniom.

Na naszym kursie uczymy obsługi maszyny do szycia i overlocka. Nawet jeśli do tej pory nie miałaś styczności z tymi urządzeniami, z naszą pomocą z pewnością poradzisz sobie z zadaniem. Podczas kursu przedstawiamy również podstawy projektowania oraz korzystania z form odzieżowych. Z powodzeniem możesz więc eksperymentować również domu. 

Program kursu

Jak każdy kurs, tak i kurs szycia płaszczy i kardiganów rozpoczynamy od tego co najważniejsze, czyli poznania urządzeń, na których będziesz pracować. Wyjaśniamy więc działanie maszyny i overlocka oraz pokazujemy jak bezpiecznie z nich korzystać. Przedstawiamy sposób korzystania z gotowych form odzieżowych oraz prezentujemy materiały wraz z informacjami o nich.

Kolejny krok to wybór kroju ubrania, które zechcesz wykonać oraz praca nad jego uszyciem. Jeśli kursantki zdecydują się na przerwę, dajemy im możliwość wyjścia na lunch. Zależy nam bowiem aby kurs był nie tylko wartościowy, ale również przyjemny. Nasze zajęcia są pełne praktycznych rad i odpowiedzi, nawet na najtrudniejsze pytania. Możesz mieć pewność, że wyniesiesz z nich naprawdę wiele przydatnej wiedzy no i oczywiście nowy, niepowtarzalny, samodzielnie uszyty element garderoby. 

Co zapewniamy uczestnikom kursu

Uczestniczkom, które zdecydują się na szycie płaszczy lub kardiganów, oferujemy bardzo szeroki wybór materiałów i tkanin o różnej kolorystyce, wzornictwie czy fakturze. Dzięki temu możesz mieć pewność, że stworzysz ubranie, które będzie pasowało do Twojego stylu. Wszystkie tkaniny, na jakich pracujemy, to najwyższa jakość – będziesz więc zadowolona.

Oferujemy także dostęp do różnorodnych, intuicyjnych w obsłudze maszyn krawieckich, zarówno nowoczesnych jak i starszego typu. Szycie będzie więc bezpieczne i  komfortowe również dla osób bez doświadczenia. Ponadto oferujemy Ci również pyszną aromatyczną kawę oraz coś słodkiego – aby kurs był nie tylko nauką, ale również prawdziwą chwilą przyjemności po całym, męczącym tygodniu. 

Dlaczego warto skorzystać z kursu w Slow Fashion Cafe?

Nasze kursy to idealny sposób na kreatywne spędzenie wolnego czasu przy kawie i ciastku. Są dostosowane do potrzeb każdego uczestnika – niezależnie od tego, czy posiada on doświadczenie w szyciu czy też jeszcze nie. Możesz liczyć na wysoką jakość materiałów, profesjonalne wsparcie na każdym etapie kursu oraz możliwość otrzymania szczegółowych wskazówek. Dzięki temu na naszym kursie nauczysz się naprawdę wiele.

Wsparcie techniczne: Kiwwwi | Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek (plików cookie) umieszczanych w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności