Kurs szycia hoodie, czyli bluz z kapturem

Hoodie to modna bluza, która powinna znaleźć się w szafie każdej pani ceniącej sobie nie tylko styl i modne wzornictwo, ale również wygodę. Dlatego też oferujemy naszym kursantom naukę szycia hoodie. Dzięki naszej pomocy bez trudu stworzysz modną bluzę z kapturem, która wyróżni Cię z tłumu – takiej bluzy nie kupisz przecież w sklepie.

Kurs szycia bluzy z kapturem to propozycja zarówno dla osób, które posiadają doświadczenie w szyciu, jak i tych, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z maszyną. Podpowiadamy bowiem jak korzystać z narzędzi oraz gotowych form odzieżowych oraz udzielamy krótkiej lekcji materiałoznawstwa. Dzięki temu stworzenie własnej bluzy jest w zasięgu ręki każdego uczestnika naszego kursu. 

Czego nauczysz się na kursie

Nasze kursy to nie tylko nauka szycia konkretnego modelu odzieży, ale również innych, przydatnych każdemu krawcowi rzeczy. Przede wszystkim uczymy jak obsługiwać maszynę do szycia oraz overlock. Podpowiadamy jak wybierać i łączyć ze sobą tkaniny oraz jakich błędów lepiej nie popełniać. Uczymy jak korzystać z wykrojników oraz podejmować samodzielne próby projektowania odzieży.

Na kursie szycia Hoodie szczególną uwagę poświęcamy tego typu bluzom. Tłumaczymy jak właściwie dobrać rozmiar form krawieckich oraz jak łączyć ze sobą poszczególne elementy by stworzyć bluzę, która będzie nie tylko modna, ale również wygodna. Nasze kursy skierowane są do wszystkich osób chcących szyć – niezależnie od ich poziomu zaawansowania. 

Program kursu

Ponieważ na nasze kursy uczęszczają zarówno osoby, które potrafią już szyć, jak i te, które dopiero się tego uczą, startujemy powoli. Przedstawiamy zasady szycia na maszynie, tłumaczymy jej obsługę. Zaznajamiamy naszych kursantów ze sposobem używania ovelocka. Poza tym nasze zajęcia to również podstawy materiałoznawstwa, projektowania oraz korzystania z gotowych form krawieckich.

Kolejny etap kursu to oczywiście szycie bluzy z kapturem. Każdy z uczestników kursu wybiera nie tylko rozmiar wykrojników, ale również dzianiny, które spełniają jego oczekiwania i pasują do indywidualnych upodobań. Bluza, którą uszyjesz jest Twoją własnością – dzięki temu otrzymujesz wyjątkową pamiątkę po uczestnictwie w naszych zajęciach. 

Co zapewniamy uczestnikom kursu

Przede wszystkim doskonałą atmosferę sprzyjającą kreatywnej pracy, zabawie i rozrywce. Ponadto dajemy Ci dostęp do szerokiej gamy wysokiej jakości, naturalnych tkanin, z których możesz stworzyć bluzę idealnie pasującą do Twojego stylu oraz indywidualnych upodobań. Na każdym etapie otrzymasz od nas cenne porady, dzięki którym uda Ci się uszyć idealną bluzę.

Uczestnikom naszych kursów zapewniamy komfortowe warunki szycia, przyjemną atmosferę, pyszną kawę oraz dostęp do nowoczesnych maszyn i akcesoriów krawieckich. Dzięki temu nasze zajęcia są doskonałym sposobem na odstresowanie się, spędzenie czasu w miłym towarzystwie oraz poznanie ciekawych osób, z którymi łączy nas wspólna pasja. 

Dlaczego warto skorzystać z kursu w Slow Fashion Cafe

To proste – po prostu doskonale znamy się na naszej pracy i uwielbiamy szycie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zarazić Cię naszą pasja. Posiadamy nowoczesne maszyny oraz korzystamy z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu uszycie bluzy z kapturem podczas naszych zajęć jest proste i przyjemne. Nasze kursy to szansa na odkrycie swojej pasji we wspaniałej atmosferze.

Wsparcie techniczne: Kiwwwi | Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek (plików cookie) umieszczanych w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności