Kurs szycia torebek skórzanych

Pojemna, elegancka torebka to nieodłączny element każdej stylizacji. Wie o tym doskonale każda kobieta. Dlatego też postanowiliśmy stworzyć dla Was kurs szycia torebek skórzanych, dzięki któremu każda z naszych uczestniczek będzie mogła stworzyć swoją własną torebkę wykonaną z wysokiej jakości skóry, nawet jeśli nie posiada doświadczenia w tej materii.

Nasz kurs to najlepszy dowód na to, że szycie torebek na maszynie nie musi być trudne. Podczas jego trwania możesz wykonać jedną spośród kilku modeli, wśród których znajdziesz między innymi kopertówki, torby oversize, torby zapinane na zamek oraz modele ze wpinanym organizerem. Szyjemy zarówno z naturalnej, jak i ekologicznej skóry, w wielu wersjach kolorystycznych. 

Czego nauczysz się na kursie

Szycia torebek skórzanych wykonanych z ekologicznej lub naturalnej skóry. Każda z uczestniczek kursu wybiera model torebki, którego wykonaniem zajmie się podczas zajęć. Poza tym czeka Cię również nauka korzystania z akcesoriów kaletniczych oraz obsługi maszyny do szycia. Dowiesz się w jaki sposób powinno wyglądać szycie torebek na maszynie oraz jakich błędów nie popełniać.

Nasz kurs to nie tylko praktyczne umiejętności, ale również wiedza. Dlatego też podczas jego trwania przedstawimy Ci różne rodzaje skór oraz ich największe zalety oraz wady. Dzięki temu bez trudu wybierzesz materiał idealny dla siebie oraz nauczysz się, na co zwracać uwagę kupując torebkę. Wszystko to pod okiem doświadczonej instruktorki szycia.

Program kursu

Nasz kurs szycia torebek zorganizowany jest w taki sposób, by mogły w nim brać udział nie tylko osoby posiadające duże doświadczenie w szyciu, ale również te, które dopiero rozpoczynają z nim swoją przygodę. Dlatego też rozpoczynamy od przedstawienia sposobu szycia na maszynie oraz zaznajamiamy uczestniczki ze sprzętem, z którego będą korzystać. Omawiamy również zastosowanie akcesoriów kaletniczych.

Kolejny etap kursu to przedstawienie materiałów, na jakich będziemy pracować. Uczestniczki dowiadują się czym charakteryzują się torebki ze skóry ekologicznej, a czym te stworzone ze skóry naturalnej. Następnie każda z kursantek wybiera model torebki, którego uszyciem chce się zająć i zajmuje się pracą nad nim pod okiem cierpliwej i sympatycznej instruktorki.

Co zapewniamy uczestnikom kursu

Uczestniczki naszego kursu szycia torebek skórzanych otrzymują dostęp do nowoczesnych maszyn do szycia oraz niezbędnych akcesoriów kaletniczych. Zapewniamy im również materiały i akcesoria (takie jak np. zamki błyskawiczne) niezbędne do wykonania wybranego modelu torebki. Możesz wybierać spomiędzy wielu kolorów skór ekologicznych i naturalnych.

Zapewniamy także kawę oraz ciastka, które pozwolą Ci się zrelaksować i pracować w miłej atmosferze. Jeśli uczestniczki kursu mają taką ochotę, możliwe jest również zorganizowanie przerwy na lunch. Słowem, podczas kursu zapewniamy wszystko to, czego potrzebujesz by nauczyć się jak szyć torebki oraz stworzyć własny egzemplarz.

Dlaczego warto skorzystać z kursu w Slow Fashion Cafe

Nasz kurs szycia torebek to zajęcia z doświadczonymi specjalistami, którzy są w stanie pomóc każdemu – również osobom nie mającym żadnych doświadczeń z szyciem. Pracujemy różnych maszynach, korzystając z wysokiej jakości skór, dzięki czemu szycie to prawdziwa przyjemność. Nasze kursy to również miła atmosfera oraz szansa na poznanie nowych osób.

Wsparcie techniczne: Kiwwwi | Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek (plików cookie) umieszczanych w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności