Kursy szycia w Krakowie

Dzięki otwartej formule warsztatów każdy może sam zdecydować czy chce nauczyć się szyć od podstaw, doskonalić techniki krawieckie czy tylko poznać kilka trików pozwalających na samodzielną realizację prostych rzeczy. Można również wykupić lekcje indywidualne lub skorzystać na miejscu z profesjonalnych maszyn.

W kursach cyklicznych mogą wziąć udział zarówno osoby całkiem początkujące jak i już doświadczone w szyciu. W niewielkich grupach, w miłej atmosferze, przy filiżance kawy, każdy uczestnik pracuje nad czymś innym, na swoim poziomie umiejętności, indywidualnie prowadzony przez instruktorkę szycia. Dzięki temu, że nie ma odgórnie narzuconego programu, uczestnicy sami decydują co szyją, a efekty ich pracy to niepowtarzalne ubrania i dodatki. Kursy cykliczne odbywają się od poniedziałku do piątku, zarówno w godzinach porannych jak i popołudniowych oraz wieczornych.

Różnorodna oferta warsztatów weekendowych daje możliwość przeżycia niepowtarzalnej, jednorazowej przygody z szyciem osobom, które jeszcze nigdy wcześniej nie szyły oraz możliwość rozwoju i poszerzenia umiejętności tym, którzy już coś w tej dziedzinie potrafią. Każdy z kursów jest okazją do kreatywnego spędzenia weekendu w luźnej atmosferze, a ich efektem jest samodzielnie uszyty ciuch lub dodatek, który będzie stanowił unikatowy element garderoby każdego z uczestników!

Nowe warsztaty i ich terminy można na bieżąco śledzić na stronie.

Harmonogram kursów