Hobo Bags

Oryginalne autorskie torby. To co wyróżnia markę to zawsze oryginalne pomysły oraz dbałość o detale i wykończenie. Ma być ładnie, wygodnie i bez kompromisów.

www

 

k2studio

k2studio tworzy dwójka młodych ale doświadczonych fotografików. Każde zlecenie to dla nich nowe wyzwanie, do którego podchodzą w sposób profesjonalny, indywidualny i z zaangażowaniem. Obserwują okiem, malują cieniem i światłem. W swoich pracach starają się uchwycić emocje, ich ulotność i magię.

www

 

Miradores Studios

Studio, które stworzyło wyjątkowy film o Slow Fashion Cafe. Znajdziecie go na naszej stronie. Szczerze polecamy filmy i fotografie Miradores Studios. Pomogą wypromować także Waszą działalność!

www

 

Idea Fix

Miejsce promujące polskich twórców od 2009 roku. Otwarte dla kreatywnych projektantów w każdym wieku.

www

 

Mały Styl

Wyjątkowy sklep z ubraniami dla dzieciaków tylko i wyłącznie od polskich projektantów. Właściciele zapraszają do współpracy wszystkich ludzi tworzących niebanalne ubrania dla dzieci i młodzieży.

www

 

Dźwignia Handlu

Agencja reklamowa wspierająca wszystkie imprezy w SFC. Specjalizuje się m. in. w przygotowaniu stron internetowych i organizacji eventów.

www

 

SAPU – Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru

Jej absolwentkami są zarówno właścicieli jak i prowadzące SFK. Szkoła jest znana z tego, że wykładowcy to utalentowani ludzie, którzy kochają to co robią a ich pomysły i pasja dają znakomite efekty.

www

.

Osobista stylistka Gosha Kusper

Trenerka wizerunku, stylistka, jedna z pierwszych w Polsce personal shopper. Współpracuje ze SFC od samego początku, edukując w zakresie wizerunku i stylizacji. Wspiera nas w organizacji pokazów i stylizacji sesji fotograficznych.

www

.

Wero Wysoczyńska

Stylistka, reżyserka i choreografka pokazów mody. Stworzyła wspaniałą choreografię podczas Fashion In Cracow – dnia pokazów mody na ulicy Grodzkiej.

www

.

Zbigniew Pyrczak – naprawa maszyn

Z panem Zbyszkiem Pyrczakiem współpracujemy od początku powstania pracowni. Nikt tak jak on nie dba o maszyny do szycia – zarówno nasze jak i naszych kursantów.

www

.

Wsparcie techniczne: Kiwwwi | Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek (plików cookie) umieszczanych w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności