Semestralny Kurs Szycia

KURSY CYKLICZNE

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, w wybrany wcześniej dzień tygodnia i trwają 2,5 godziny. Pakiet podstawowy wynosi 6 spotkań, które można następnie przedłużyć o kolejne pakiety. Dla osób przedłużających kurs bez przerywania ciągłości oferujemy specjalne rabaty. Do końca września pakiet 22 spotkania (semestr) można wykupić z 10% zniżką (cena regularna to 1160 zł. po rabacie 1040 zł.). Do każdej z grup można dołączyć w dowolnym momencie, pod warunkiem, że jest wolne miejsce w wybranej grupie.

Na zajęciach cyklicznych uczestnicy pracują nad dowolnym, wybranym z magazynu wykrojem. Prowadzący instruktor szycia pomaga dobrać stopień trudności projektu do poziomu zaawansowania kursanta. Szyjąc wybrany model, uczestnicy poznają niezbędne techniki krawieckie, ale również uczą się rozpoznawać trudność poszczególnych fasonów, dobierać materiał do wybranego wykroju oraz dopasowywać i przekształcać wykrój do swojego pomysłu i do swojej sylwetki. Co ważne, na zajęcia może uczęszczać każdy – bez względu na początkowy stopień zaawansowania.

Zaletą spotkań jest to, że spotykamy się w małych grupach. Zapewniamy maszyny do szycia, owerlock, manekiny krawieckie, magazyny z wykrojami, materiały pomocnicze – a więc wszystko, oprócz materiałów, co potrzebne do pracy. Ponadto każdy uczestnik może liczyć na pyszną kawę, herbatę i ciasteczka, a przede wszystkim przyjazną i kreatywna atmosferę.

W szczególnych przypadkach chcący przyspieszyć kurs mogą (po wcześniejszym uzgodnieniu z prowadzącym zajęcia) zapisać się do kilku grup jednocześnie. Jest to możliwe jednakże tylko wtedy, kiedy do grup tych uczęszcza nie więcej niż sześć osób.

Program kursu: