Wasze opinie

Bywalcy kawiarni to osoby w różnym wieku, wśród których są licealistki, studentki, młode mamy, ludzie aktywni zawodowo, pracujący w korporacjach, czy mający własne firmy, którzy pomimo że często nie mają wiele wolnego czasu, chcą go spędzić kreatywnie. Wasze opinie są dla nas najważniejsze!

 

Oto niektóre z opinii zamieszczone w waszych anonimowych ankietach:

„Fajne bezstresowe tempo, mnóstwo odpowiedzi na pytania i duuużo praktyki. Na pewno wrócę!”

„Podobał mi się praktyczny charakter zajęć, dużo ćwiczeń, mała grupa, kompetentna i miła prowadząca.”

„Nauczyłam się dokładnie tego co chciałam – od budowy maszyny po wszywanie zamka. Przemiła atmosfera, techniczne przygotowanie prowadzącej, 100% poświęconej uwagi.”

„Chciałbym móc siedzieć tu codziennie do nocy i szyć! Zdecydowanie będę tu wracać na warsztaty i polecać innym znajomym.”

„Relaksujące o odstresowujące warsztaty. Nigdy wcześniej nie miałam styczności z maszyną, a teraz tylko planuję co uszyć.”

„Warsztaty oceniam celująco! Kurs mnie skutecznie nakręcił do dalszego szycia.”

„Warsztaty przeszły moje oczekiwanie. Czas mija tu szybko, a atmosfera jest przemiła!”

„Podoba mi się, że na warsztatach każdy może pracować w swoim tempie i zawsze może liczyć na wsparcie i dodatkowe wyjaśnienia.”

„Bardzo motywujące zajęcia. Świetna atmosfera i dynamika pracy.”

„Bardzo miła atmosfera, grupy ilościowo idealne. Warsztaty są bardzo dobrze prowadzone i można z nich wynieść bardzo dużo wiedzy.”

„Spadłyście mi z nieba! Zawsze marzyłam o takim kursie szycia. Już was polecałam i nadal będę polecać.”

„Wasze warsztaty są idealne. Jestem laikiem, pierwszy raz siedziałam przy maszynie i byłam w stanie ją opanować i nawet z fajnym rezultatem coś uszyć.”

„Jestem początkującym użytkownikiem maszyny i dzięki waszym warsztatów czuję, że mogę uszyć wszystko!”

„Super kurs. Jak będę następny raz w Krakowie na pewno znowu was odwiedzę.”

Wsparcie techniczne: Kiwwwi | Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek (plików cookie) umieszczanych w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności