Makramowe Łapacze Snów

Makramowe Łapacze Snów

21.05, 10.45-15.45, cena 360 zł

Chcesz stworzyć makramowy łapacz snów w łatwy i przyjemny sposób ?!
Przyjdź na kurs i naucz się kluczowych technik japońskiej techniki wiązania sznurów. Samodzielnie stwórz własny łapacz snów!
5 godzinny kurs ma na celu nauczenia kursantów kluczowych technik makramy : od prostych poprzez przestrzenne sploty.
Macrame jest bardzo wszechstronną techniką, pozostawiającą projektantowi dużą dowolność w interpretowaniu i wykorzystywania splotów. Solidne podstawy oraz odrobina fantazji pozwolą tworzyć tak fantazyjne ubrania i akcesoria, jakie zwykliśmy podziwiać u Valentino Couture, Iris Van Herpen, czy Noir Kei Ninomiya.
Kurs stanowi doskonały punkt wyjścia zarówno do samodzielnych eksperymentów jak i do kontynuacji nauki na dalszych szkoleniach tworzenia i manipulacji tkanin.
Uczestnicy szkolenia otrzymają certyfikaty potwierdzające ukończenie kursu.
Ilość miejsc: 4-10
Cena : 360 PLN/os (w cenę wliczone są wszystkie materiały)
Prowadzący: Dominika Syczyńska

Dominika Syczyńska – projektantka odzieży, tkanin i biżuterii. W tym kierunku kształciła się w Krakowie a także na Central Saint Martins College of Arts and Design w Londynie. Uczestniczka drugiej edycji polskiego Project Runway. Ubrania tworzy z pasją i dbałością o najmniejszy szczegół. Jej znakiem rozpoznawczym są trójwymiarowe struktury i tekstury. Odpowiedzialna za kreacje dla uczestników amerykańskiej edycji The Voice (2017). Na swoim koncie ma publikacje dla magazynów takich jak Vog