Makrama – makramowy plecak

4.06 MAKRAMA – makramowy plecak

10.45-16.45, (sobota), cena 380 zł

Zapraszamy na sześciogodzinny kurs podczas którego nauczysz się kluczowych splotów makramowych, wykonasz plecak w wybranym przez siebie kolorze, uszyjesz worek i stworzysz brelok.

Projekt wykonasz z wykorzystaniem wysokiej jakości sznurków bawełnianych. Grube i mięsiste sznury są w 100% naturalne i posiadają certyfikat Standard 100 by OEKO-TEX. 

Nie musisz mieć żadnej wiedzy projektowej ani nie jest konieczna znajomość technik makramy, ponieważ wszystkiego nauczymy Cię podczas kursu!

Makrama jest bardzo wszechstronną techniką, pozostawiającą dużą dowolność w interpretowaniu i wykorzystywania splotów. Solidne podstawy oraz odrobina fantazji pozwalają tworzyć makramowe akcesoria oraz tak fantazyjne ubrania i akcesoria, jakie zwykliśmy podziwiać u Valentino Couture, Iris Van Herpen, czy Noir Kei Ninomiya.

 

Każdy uczestnik kursu samodzielnie wykona plecak z brelokiem w wybranym przez siebie kolorze oraz otrzyma certyfikat potwierdzający ukończenie kursu. W miłej atmosferze przy kawie i ciastku stworzysz najmodniejszy w tym sezonie, ekologiczny worko-plecak.