Kurs szycia ubrań do jogi dla początkujących

1.04 Kurs szycia ubrań do jogi – do wyboru: legginsy, spodnie dresowe, bluza, spodenki yengarki.

10.00-16.00, (sobota), cena 360 zł
Zapraszamy na relaksujące połączenie jogi i szycia. Czego możecie się spodziewać po tych warsztatach? Pod okiem doświadczonej krawcowej, korzystając z dostępnych na miejscu materiałów każdy z uczestników „wyczaruje” swoje ulubione spodenki/spodnie/legginsy/bluzę do jogi. Do wyboru mamy dla Was wysokiej jakości dzianiny (bawełniane i wiskozowe), gładkie i wzorzyste, mięciutkie, miłe dla ciała, zapewniające pełną swobodę ruchu.
Warsztaty skierowane są również do osób całkiem zielonych w szyciu!!! Doświadczona instruktorka we wszystkim pomoże i cierpliwie wytłumaczy. Nauczycie się podstaw obsługi maszyny do szycia i owerloka, korzystania z gotowych form odzieżowych, krojenia materiału i zszywania go tak, żeby wyszły komfortowe, piękne ubrania!!!!!!
Jeśli komuś do godziny 16.00 nie uda się dokończyć szytej rzeczy, istnieje możliwość wykończenia/przerobienia szytych na sobotnich warsztatach ubrań w późniejszym terminie (gratis po wcześniejszym uzgodnieniu indywidualnej daty spotkania)
Gwarantujemy relaksującą atmosferę, dużą dawkę wiedzy o  jodze metodą B.K.S. Yengara oraz oczywiście uszycie nowej, niepowtarzalnej części garderoby!!!!
W cenę wliczone są wszystkie materiały oraz kawa i ciastka, a także krótka sesja jogi z Magdą Bętkowską – przed szyciem, o godzinie 9.30.