Kurs szycia biustonosz push up

Kurs szycia biustonosza „PUSH-UP”, cena 390 zł, wszystkie materiały wliczone w cenę!!!!
Kto ma problemy z nietypowym rozmiarem lub po prostu chce poznać tajniki tworzenia zmysłowych usztywnianych biustonoszy pusch-up? Zapraszamy na siedmiogodzinny Kurs Szycia Usztywnianych Biustonoszy Push-Up.
Zajęcia poprowadzi Agata Bawer właścicielka oraz projektantka marki Deep l’amour l oraz prowadząca warsztaty szycia Koronkowa Robota.
W trakcie kursu każda uczestniczka dowie się jak dopasować /modyfikować gotową miseczkę i fiszbiny do swojego rozmiaru. Po wybraniu fasonu i dopasowaniu wykroju na indywidualną miarę, przyjdzie czas na wybranie materiałów oraz wykonanie projektu biustonosza. Po konsultacji projektu oraz teoretycznym wprowadzeniu, jak postępować z materiałami elastycznymi i koronkami, każda z Was odszyje spersonalizowany biustonosz.
Brzmi jak rzecz nie do odszycia ? Nieprawda! W Koronkowej Robocie idziemy na jakość a nie ilość, czyli grupy do 6 osób i po wprowadzeniu każdy pracuje w indywidualnym tempie.
Dodatkowo wszystkie profesjonalne materiały niezbędne do stworzenia wykroju i odszycia koronkowego cudeńka są wliczone w cenę.
Podczas warsztatów nauczysz się :
– jak dopasować rozmiar fiszbina/miseczki do ciała,
– jak zmodyfikować gotową miseczkę w razie potrzeby
– jak dopasować miseczkę do fiszbiny
– podstawowej konstrukcji biustonosza usztywnianego wkładką,
– jak zmodyfikować wykrój do potrzeb danego rozmiaru/ sylwetki,
– jak (równo!) kroić problematyczne materiały,
-jak prawidłowo zdjąć miarę,
-jak samodzielnie obszyć gotową miseczkę koronką
-jak skutecznie wszywać i zszywać gumę,
-jak prawidłowo pozszywać poszczególne elementy w biustonosz.
Oprócz tego dowiesz się:
-jak radzić sobie z szyciem elastycznych materiałów,
-jak dobierać materiały i komponenty w zależności od wielkości i kształtu biustu/figury (materiały do wyboru podczas zajęć),
Z warsztatów każda z Was wyjdzie z gotową sztuką bielizny 😃 odszyta na miarę według własnego projektu.
Konieczna rezerwacja miejsc: info@slowfashioncafe.pl oraz wpłata zaliczki w wysokości 200 zł. na konto projektantki prowadzącej kurs: Agata Bawer: 82 1020 2401 0000 0102 0257 4580.