Cykliczne kursy szycia, nowe grupy!

Zapraszamy na cykliczne kursy szycia dla początkujących i zaawansowanych do Slow Fashion Cafe!

Cykl 6 spotkań możecie aktualnie rozpocząć w następujących grupach:

środy 11.30-14.00, czwartki 9.00-11.30, piątki, 17.30-20.00 – do wyboru, raz w tygodniu lub częściej!

Czego możecie się spodziewać po zajęciach w naszej szyciowej kawiarence?

Na kursie cyklicznym można pracować nad własnymi projektami lub uczyć się szycia poszczególnych elementów garderoby, bazując na naszych autorskich formach odzieżowych! Zaczynamy całkiem od zera, od obsługi maszyny do szycia i prostych ćwiczeń, wszystko przy pysznej kawie oczywiście!

Zajęcia odbywają się w dni powszednie,  na zajęcia można uczęszczać raz w tygodniu lub częściej, w zależności do ilu grup ktoś się zapisze. Minimalny cykl to 6 spotkań, po dwie i pół godziny zegarowej każde, cena 580 zł. Cykl można kontynuować wykupując kolejne 6 spotkań, z rabatem 10% za kontynuację. Można również wykupić od razu dłuższy cykl, 22 spotkania, w cenie 1780 zł. Tkaniny nie są wliczone w cenę kursu gdyż każdy z uczestników szyje coś innego i inną ilość rzeczy w trakcie jednego cyklu. Ten kurs ma formułę otwartą, czyli w jednej grupie są osoby na różnym poziomie zaawansowania, każdy pracuje nad czymś innym, na swoim poziomie, indywidualnie prowadzony przez instruktorkę, sam ustala swój program z instruktorką. Do takiej grupy można dołączyć w każdym momencie, pod warunkiem, że jest wolne miejsce w wybranej grupie.

Pełny harmonogram grup cyklicznych znajduje się na naszej stronie internetowej pod adresem slowfashioncafe.pl/pl/kursy/harmonogram-kursow/. Jeśli ktoś chce dołączyć do którejś grupy cyklicznej, wystarczy napisać który dzień/dni i godzina/godziny mu odpowiadają, a my sprawdzimy czy jest miejsce w wybranej grupie.

W razie pytania lub wątpliwości można do nas śmiało pisać lub dzwonić: 500418777.