Jednodniowy kurs szycia sukienki, 9.10, niedziela.

Jednodniowy kurs szycia sukienki to okazja do zapoznania się z podstawowymi zagadnieniami krawiectwa i uszycia dla siebie jednej, wybranej spośród kilku fasonów, sukienki. W kursie  mogą wziąć udział również osoby całkiem początkujące w szyciu.

W programie jednodniowego kursu szycia jest:

Jeśli Kursantka/Kursant nie skończy szytej przez siebie rzeczy, może umówić się, gratis, na jedne 2,5 godzinne zajęcia w ramach kursu cyklicznego i skończyć lub poprawić szytą przez siebie rzecz, oczywiście również przy pomocy instruktorki.

Efektem nauki jest własnoręcznie uszyty ciuch. Po ukończeniu kursu uczestnicy wiedzą co to jest forma odzieżowa, potrafią ją skopiować na materiał, wykroić, a następnie pozszywać i wykończyć szytą rzecz. Wiedzą też jak obsłużyć maszynę do szycia, jak posługiwać się akcesoriami krawieckimi, jakie znaczenie ma prasowanie w trakcie procesu szycia itp.

Oferujemy także dostęp do różnorodnych, intuicyjnych w obsłudze maszyn krawieckich, zarówno nowoczesnych jak i starszego typu. Szycie będzie więc bezpieczne i  komfortowe również dla osób bez doświadczenia. Ponadto oferujemy Ci również pyszną aromatyczną kawę oraz coś słodkiego – aby kurs był nie tylko nauką, ale również prawdziwą chwilą przyjemności po całym, męczącym tygodniu. 

Dlaczego warto skorzystać z kursu w Slow Fashion Cafe?

Nasze kursy to idealny sposób na kreatywne spędzenie wolnego czasu przy kawie i ciastku. Są dostosowane do potrzeb każdego uczestnika – niezależnie od tego, czy posiada on doświadczenie w szyciu czy też jeszcze nie. Możesz liczyć na wysoką jakość materiałów, profesjonalne wsparcie na każdym etapie kursu oraz możliwość otrzymania szczegółowych wskazówek. Dzięki temu na naszym kursie nauczysz się naprawdę wiele.

Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują dwa certyfikaty oraz bonus, kurs szycia podkoszulka online wraz z dostępem do naszej autorskiej formy podkoszulka w pełnej rozmiarówce.